Kto je MTM mal?

Rodinná firma

MTM mal, s.r.o. je rodinná firma. S myšlienkou na jej založenie prišiel otec v roku 2016 a od januára 2017 sa objavila firma MTM mal s.r.o. v Obchodnom registri a začali sme pracovať pod touto značkou. Ale maľujeme už od roku 1969. Teda… pekne po poriadku.

Otec Marian Mader začal maľovať byty v roku 1969, keď nastúpil do školy. Po jej absolvovaní dostal v roku 1972 výučný list a odvtedy môžeme písať oficiálnu tradíciu maľovania v našej rodine. Počas socializmu vymaľoval tisícky bytov, škôl a spoločenských priestorov. Poznajú ho najmä obyvatelia Dúbravky. Do jeho pracovnej oblasti občas spadli i Petržalka, Devínska Nová Ves, Devín a Záhorská Bystrica.

V júni 1990 ako jeden z prvých získal povolenie na začatie súkromného podnikania na maľovanie v Bratislave.

Kto je MTM mal dnes

Syn Martin otcovi v mladosti sem-tam pomohol. Chodil s ním občas na stavby, občas do škôl i do bytov. S trochou nadsázky nožno povedať, že vyrástol medzi farbami. Zvolil si však pre život inú školu. Lákalo ho stať sa mechanikom počítačových sietí.

V roku 2015 Martin úspešne zakončil štúdium na bratislavskej SOŠ technológií a remesiel na Ivanskej ceste a stal sa oficiálne mechanikom počítačových sietí. Avšak vzťah k maľovaniu zakorenený v ňom od detstva ho nepustil. Láska k maľovaniu ho pritiahla čoskoro po škole naspäť. A zlanáril aj spolužiaka. Mateja. Druhého Maťa.

Dva roky ich Martinov otec učil všetko, čo vedel o maľovaní – a vedel toho za roky praxe naozaj veľa. Počas druhých učňovských rokov spoločne s otcom obaja Maťovia v šiltovkách vymaľovali asi stovku bytov, najmä v Bratislave.

Po dvoch rokoch obaja vedeli ako vybrať kvalitný valček a štetku, odkiaľ začať maľovať izbu, kedy použiť valček a kedy štetku, ako maľovať stropy, koľko farby je vhodnej nanášať, aby sa nelúpala už pri nanášaní, ako dosiahnuť rovnomernosť farby na stene atď.

Šiltovkári

Obaja milujeme maľovanie. Od otca sme sa naučili okrem maľovania i chodiť na rebríku – dopredu dozadu i nabok (aj piruety – no tie už dnes nerobíme). Základy úspešného maľovania! A tak sme v januári 2017 založili na podnet otca firmu MTM mal, s.r.o. V nej otec prevzal úlohu štatutára, a popri tom mu pripadla i funkcia odborného garanta a kontrolóra prác. Dnes už nemusí ani kontrolovať. Po rokoch jeho vyúčby a kontroly hovoríme, že sme vyučení správnou praxou (pod vedením odborníka so 45-ročnou praxou). Pretože od neho vieme o maľovaní naozaj veľa.

Máme za sebou obrovské množstvo vymaľovaných plôch. Robili sme náročné stierkovanie, dekoratívne omietky, pomáhali pri stíhaní termínov v Bratislave, ale i v Ružomberku, Trnave, zachraňovali po iných majstroch projekty kade-tade.

Mimochodom, hovoria nám aj šiltovkári, pretože vidieť nás bez šiltovky je vraj veľmi zriedkavé. Asi majú pravdu, odkladáme ich len v najhorúcejšom lete a pred spaním 🙂

Od založenia firmy k januáru 2024 máme na svedomí vymaľovanie

276
bytov

387
objektov

54 000 m2
stierky

149 000 m2
farby

Náš tím

Nie sme anonymní niekým sprostredkovaní maliari. U nás viete, kto bude u vás maľovať a kto (dnes už len občas) kontroluje 🙂

Čo nás odlišuje

Od prvého stretnutia cez obhliadku, profesionálne poradenstvo, dohodnutie termínu, plánovanie až po realizáciu projektu je naším cieľom zrealizovať vašu predstavu najlepším možným spôsobom. Individuálny prístup a istota, že spoluprácou s nami získate záruku na vykonané práce a daňový doklad pre potreby účtovníctva.

Vážime si každú zákazku a berieme ju ako prejav vašej dôvery. Sme diskrétni keď maľujeme pre známe osobnosti, ale aj pre bežných ľudí – diskrétnosť je u nás štandardom. Teší nás, keď vidíme krásne vymaľované priestory a môžeme byť hrdí na svoju prácu. Je preto pre nás dôležité, aby sme svoju prácu spravili najlepšie ako sa dá. Okrem toho, že používame overené postupy a vysoko kvalitné materiály, strážime si aj technologické doby.
Záleží nám na vašej spokojnosti aj preto, že chceme mať od vás skvelé hodnotenia. Vieme, že spokojní zákazníci sú našou najlepšou vizitkou.

cenová
ponuka

bezplatná
obhliadka

profesionálny
prístup

skúsenosti
z praxe

vysoká
kvalita

bez skrytých
poplatkov

dodržanie
termínov

spokojní
zákazníci

dodávka
na kľúč

Kontaktujte nás

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie bytu alebo bezplatnú obhliadku od nás?
Kontaktujte nás a dohodneme si ďalší postup. Ak nezdvihneme, asi sme na rebríku. Ozveme sa.