Maliarske práce

Maliarske práce v byte

Maliarske práce sú pre nás predovšetkým maľovanie bytov v Bratislave a okolí. Ale nielen v nej. Maľujeme interiéry i exteriéry, máme viac ako 7 rokov skúseností s maľovaním malých i veľkých bytov. Vymaľujeme postupne kuchyňu, spálňu, robíme maľovanie detskej izby, maľovanie obývačky – samozrejme aj samostatne.

Maľovanie bytu vieme spraviť aj tak, že obyvatelia bývajú počas maľovania bytu stále v byte a uvoľňujú nám na vymaľovanie postupne jednu miestnosť po druhej. Takto prebehne postupne maľovanie kuchyne, spálne, maľovanie detskej izby, vymaľovanie obývačky, maľovanie kúpeľne, chodby, či haly. Opakom tohoto postupu je možnosť dodávky „na kľúč“, keď nám majiteľ poskytne kľúč, odíde napríklad na dovolenku a vráti sa do novo vymaľovaných priestorov.

Máme za sebou viacero projektov oboch typov. Pri tomto vždy zachovávame vysokú diskrétnosť, do vášho bytu sa nedostane nikto cudzí bez vášho vedomia a predchádzajúceho súhlasu. Samozrejmé je, že dodržujeme dohodnuté termíny.

maliarske práce vyžadujú prípravu - brúsenie steny pred použitím náteru San Marco

Maľovanie bytoviek a prevádzok

maľovanie bytoviek, maľovanie schodísk, maľovanie soklov - naše maliarske práce v praxi

Robíme stenové i stropné úpravy bytových schodísk, celých ubytovacích zariadení, hotelov, gastroprevádzok, škôl, zdravotníckych zariadení, barberstiev i kaderníctiev. Pre špeciálne zariadenia robíme hygienické nátery podľa predpisov (zdravotnícke zariadenia, gastroprevádzky,…). Z viacerých zdevastovaných priestorov sme spravili po drobných murárskych úpravách pomocou farieb príjemné krásne moderné priestory, v ktorých sa dnes návštevníci cítia pohodlne a radi sa do nich vracajú.

Na požiadanie spravíme aj špeciálne antialergické nátery stien. Ako jedni z mála sa venujeme tiež opravám linkrusty na sokloch (linkrusty sa používajú na frekventovaných miestach ako sú chodby, schodiská a pod. s požiadavkou vyššej odolnosti, trvanlivosti a hygienickej údržby – táto štruktúra je známa najmä zo soklov v starších budovách. Maľovanie soklov v bytovkách, školách a zdravotníckych zariadeniach sme sa naučili od otca – maliara s viac ako 45 ročnou praxou (čítajte v časti Kto je MTM mal). Okrem opravy vieme spraviť i nové linkrusty, odstraňovanie grafitov a podobné špeciality. Iné moderné dekoratívne omietky, resp. nátery popisujeme nižšie.

Pomerne často sa nás pýtajú na maľovanie kancelárií. Áno, robievame aj maľovanie kancelárií a kancelárskych priestorov.
Aj maľovanie zárubní, či pivníc.

Nájdite svoju farbu, svoj vysnívaný domov

Špecialisti na dekoratívne nátery San Marco

Dekoratívne nátery sú v súčasnosti v kategórii exkluzívnej a originálnej úpravy stien vysoko populárne. Sú vynikajúcou alternatívou elegantnej ozdobnej tapety. Ozvláštnia a skrášlia priestor (stačí jedna stena izby), a pri zladení so zariadením je výsledok prejavom vkusu i luxusu.

Spoločnosť San Marco je oficiálnym partnerom Slovenskej reštaurátorskej komory, pretože dekoratívne maľby San Marco dajú pri finálnej úprave  reštaurovaným stenám kostolov a iným historickým pamiatkám jedinečný vzhľad reprezentačných priestorov. Použité v bytových priestoroch ozvláštnia váš byt jedinečným vzhľadom a špecifickým charakterom. Vďaka svojim vlastnostiam sú dokonca použiteľné ako dekoratívna úprava stien do priestorov s vyššou pravdepodobnosťou styku s vodou (kuchyne, kúpeľne či exteriér). Preto sme sa na prácu s nimi zaškolili a pracujeme s nimi. Sme špecialisti – jedni z mála v Bratislave a okolí, ktorí vedia dekoratívne nátery San Marco kvalitne spraviť.

Hoci vyžadujú zdĺhavejšiu prípravu i vlastný postup nanášania, stoja za to. K dispozícii je široký výber farieb a vzorov. Výsledok pôsobí očarujúco – na vás pri každodennom pohľade i na hostí, ktorí k vám zavítajú.

dekoratívna omietka San Marco patrí medzi naše maliarske práce

Maľovanie fasády a exteriérov

maľovanie fasády domov patrí medzi naše maliarske práce tiež

Zabezpečíme pre vás maľovanie domov, ich fasád, maľovanie chaty, garáže, podnikových budov, letných ubytovacích zariadení, podnikových rekreačných zariadení,… Maľovanie domu či maľovanie budovy sa nezaobíde bez lešenia – súčasťou našej dodávky môže byť i potrebné lešenie (nemusí zabezpečovať klient). V prípade potreby vykonáme i maľovanie radiátorov, okien, či zárubní. Samozrejmosťou je maľovanie sadrokartónu a stien z neho.

Maľovanie vonkajšej terasy, pergoly, altánkov, maľovanie exteriérových prvkov a iné vonkajšie plochy robíme tiež – podľa dohody maľujeme alebo lakujeme. Maľovanie brány a plota robíme takisto – máme s tým skúsenosti.
Spýtajte sa, vymaľujeme vám takmer všetko! 🙂

Poznámka:
Pri všetkých vonkajších prácach zohľadňujeme predpovede počasia. Ak sa meteorológovia SHMÚ netrafia, vieme sa pružne zmenám prispôsobiť tak, aby nedošlo k znehodnoteniu plôch či objektov počas rekonštrukčných prác.

Získajte cenovú ponuku

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maliarske práce v Bratislave a okolí
nás neváhajte kontaktovať tak isto ako ohľadom bezplatnej obhliadky. Ozveme sa hneď ako zlezieme z rebríka.


vzorkovník farieb


krycia fólia


murárske kladivo


vedro s farbou


rebrík


zmeták a lopatka

Čo pre vás spravíme?

 • vieme vám zrealizovať vymaľovanie bytu – nielen v Bratislave, ale aj v okolí,
  t.j. vymaľovanie kuchyne, spálne, maľovanie detskej izby, vymaľovanie kúpeľne, obývačky, či haly – samozrejme aj samostatne,
 • podľa potreby a dohody vieme spraviť – a neraz i robíme – odstraňovanie starých náterov a tapiet,
 • omietka nedrží ako by mala? – spravíme profesionálnu úpravu poškodeného povrchu stien (viď umelecká škola v Galérii),
 • v prípade potreby spravíme hygienický antibakteriálny náter, či protiplesňový náter,
 • po dohode vieme spraviť klasické i dekoratívne stierkovanie,
 • sme špecialisti na dekoratívne nátery San Marco (viď stránku Galéria),
 • dekoratívne maľby nie sú jediné, čo vieme – podľa požiadaviek spravíme aj aplikovanie špeciálnych dekoratívnych úprav povrchov,
 • vlastné maliarske práce
 • upratovanie hrubej špiny a jej odvoz je samozrejmosťou,
 • na požiadanie vieme po dohode zabezpečiť aj kompletné umytie priestorov externou partnerskou službou

Kvalitné maliarske práce

Hľadáte skúsených maliarov? V Bratislave?
Vykonávame predovšetkým maliarske práce v Bratislave a okolí. No nielen tu. Sme vám k dispozícii našimi službami popísanými vyššie na celom Slovensku.

Vo firme si ctíme spoľahlivosť a korektný prístup, samozrejmosťou je kvalita prác a v jej dôsledku spokojnosť každého zákazníka. Podľa odoziev sa nám to darí. Preto poskytujeme spokojne i záruku na naše práce.
Maliarske práce v interiéroch i exteriéroch spravíme vždy dôsledne, spoľahlivo a v termíne. Maliarske práce pre klienta v Bratislave a okolí robíme už viac ako 7 rokov. Máme skúsenosti zo stoviek bytov, bytových i nebytových priestorov. Pozrite si viac o nás a naše recenzie a zvoľte si overenú kvalitu.

Ak potrebujete maliarske práce v Bratislave (alebo v okolí), zavolajte hneď. Aby ste vedeli, kedy s nami môžete počítať. V prípade záujmu o stierkovanie a následné maľovanie stien nás môžete pokojne osloviť, robíme aj klasické hladké stierkovanie. O našom prístupe a kvalite hovoria v dobrom stovky spokojných zákazníkov.

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maliarske práce v Bratislave a okolí. Vyplňte, prosím, kontaktný formulár, alebo zavolajte na niektoré naše telefónne číslo a dohodneme si ďalší postup.

Zavolajte nám

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku na maliarske práce alebo bezplatnú obhliadku od nás?
Zavolajte nám a dohodneme si ďalší postup. Ak nezdvihneme, asi sme na rebríku. Ozveme sa.