Maľovanie domu

Maľovanie domu (nielen) v Bratislave

Zabezpečíme pre vás maľovanie domu, maľovanie jeho fasády, maľovanie chaty, garáže, podnikových budov, letných ubytovacích zariadení, podnikových rekreačných zariadení – osobne ich prídeme vymaľovať.
Maľovanie domu či maľovanie budovy zvonka sa nezaobíde bez lešenia – súčasťou našej dodávky môže byť i potrebné lešenie (nemusíte zabezpečovať vy). V prípade potreby vykonáme i maľovanie radiátorov, okien, či zárubní. Samozrejmosťou je v prípade použitia obkladov alebo stien zo sadrokartónu maľovanie sadrokartónu a stien z neho.

Maľovanie vonkajšej terasy, pergoly, altánkov, maľovanie exteriérových prvkov a iné vonkajšie plochy robíme tiež – podľa dohody maľujeme alebo lakujeme. Maľovanie brány a plota (drevo i kov) robíme takisto – máme s tým skúsenosti.

Pri všetkých vonkajších prácach zohľadňujeme predpovede počasia. Ak sa meteorológovia SHMÚ netrafia, vieme sa pružne zmenám prispôsobiť tak, aby nedošlo k znehodnoteniu plôch či objektov.

maľovanie fasády domov patrí medzi naše maliarske práce tiež

Získajte cenovú ponuku

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie domu v Bratislave a okolí
nás neváhajte kontaktovať tak isto ako ohľadom bezplatnej obhliadky. Ozveme sa hneď ako zlezieme z rebríka.

Iné maliarske práce

Maľovanie domu robíme nielen v Bratislave, po dohode vymaľujeme byt, dom, chatu či rekreačné zariadenie na území celého Slovenska. Aj kúsok za hranicou 🙂

  • Keď robíme maľovanie domu, podľa potreby a dohody predtým spravíme aj odstraňovanie starých náterov a tapiet, upravenie poškodeného povrchu stien, profesionálne vyspravenie dier a prasklín v stenách,
  • V prípade potreby spravíme hygienický antibakteriálny, protiplesňový náter,
  • Po dohode robíme klasické i dekoratívne stierkovanie, maľovanie domu zvnútra či zvonku nasleduje až po vyschnutí podkladov, dodržujeme technologické termíny,
  • Upratovanie hrubej špiny a jej odvoz je následne samozrejmosťou,
  • Na požiadanie vieme po dohode zabezpečiť aj kompletné umytie priestorov externou partnerskou službou.

cenová
ponuka

bezplatná
obhliadka

profesionálny
prístup

skúsenosti
z praxe

vysoká
kvalita

bez skrytých
poplatkov

dodržanie
termínov

spokojní
zákazníci

dodávka
na kľúč

Skúsení maliari

Hľadáte skúsených maliarov? V Bratislave?
Zverte maľovanie domu v Bratislave a okolí ľuďom, ktorí sa v tom vyznajú. Sme vám k dispozícii našimi službami popísanými vyššie nielen v Bratislave (tu máme sídlo), ale na celom Slovensku.

Vo firme si ctíme spoľahlivosť a korektný prístup, samozrejmosťou je kvalita prác a v jej dôsledku spokojnosť každého zákazníka. Podľa odoziev sa nám to darí. Preto poskytujeme spokojne i záruku na naše práce.
Maliarske práce v interiéroch i exteriéroch spravíme vždy dôsledne, spoľahlivo a v termíne. Pre klientov robíme maľovanie domu v Bratislave a okolí už viac ako 7 rokov, pričom robíme maliarske práce za rozumnú cenu. Aj preto máme skúsenosti zo stoviek bytov, domov, bytových i nebytových priestorov. Pozrite si viac o nás a naše recenzie a zvoľte si overenú kvalitu.

Ak potrebujete maľovanie domu v Bratislave a okolí, zavolajte nám. V prípade záujmu o stierkovanie, a následné maľovanie domu zvnútra či zvonku nás môžete pokojne osloviť, robíme aj klasické hladké stierkovanie. O našom prístupe a kvalite hovoria v dobrom stovky spokojných zákazníkov.

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie domu v Bratislave a okolí. Vyplňte, prosím, kontaktný formulár, alebo zavolajte na niektoré naše telefónne číslo, a následne si dohodneme ďalší postup.

Zavolajte nám

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie domu alebo bezplatnú obhliadku od nás?
Zavolajte nám a dohodneme si ďalší postup. Ak nezdvihneme, asi sme na rebríku. Ozveme sa.