Referencie

Ďakujeme za každú recenziu, ktorú nám zanecháte.

Naskenujte QR kód, alebo ho kliknutím otvorte a napíšte nám recenziu.

Ďakujeme za každú recenziu, ktorú nám zanecháte.

Referencie uvedené na tejto stránke sú osobné vyjadrenia klientov, tiež poslané cez SMS, z e-mailov, Facebooku a Google.

DÔVERUJÚ NÁM FIRMY, ZASTUPITEĽSTVÁ, ÚRADY, BANKY,...

Maľovali sme pre Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy, robili sme maľovanie obchodných prevádzok pre Kaufland, časť OC Aupark, obchodnú prevádzku potravinárskej siete Kraj. Bolo nám cťou pracovať tiež pre známe Studio 727,…

google
Barbora Olahová
Barbora Olahová
24. apríla 2024

Veľmi profesionálny pristup, kvalitná robota a výborná cena

google
SHAPEN barefoot
SHAPEN barefoot
23. apríla 2024

Ustretova, ferova komunikacia, rychla dohoda, skvelo odvedena praca za fajn cenu. Potrebovali sme vymalovat prevadzku v Eurovea v sibenicnom termine. Chalani prijali vyzvu a co slubili dodrzali :). Odporucame.

google
Júlia Kocunová
Júlia Kocunová
23. apríla 2024

Firma MTM mal ma milo prekvapila. Chlapci sú veľmi šikovní. Profesionálny prístup, ktorý som ocenila. Ponúkli mi možnosť výberu omietky San Marco zo vzorkovnika. Prišli zamerať danú stenu, poslali bezplatnú cenovú ponuku a následne začali pracovať. Najviac ma potešilo ako ženu, že vedeli zabezpečiť zakrytie a aj upratanie veci po dokončení práce. Určite ich budem ešte kontaktovať.

google
Marek Holúbek
Marek Holúbek
3. apríla 2024

Chcem sa veľmi pekne poďakovať chlapcom s mtm od prvého začiatku ako prišli výborná komunikácia všetko vysvetlili urobili všetko na výbornu krásne vymalovali robili aj omietku San Marco tu spravili nádherne sme veľmi radi že sme si ich vybrali a ešte sa mi nestalo aby sa niekto opýtal poďte sa pozrieť či je to v poriadku ak nie opravíme to chalani klobúk dole buďte taký aký ste odporúčame všetkými desiatimi ešte raz veľká vďaka za vašu odvedenú prácu s pozdravom Ružindol

google
matej hajdin
matej hajdin
23. marca 2024

Firma má výborný prístup ku zákazníkom, sú velmi milý, ústretový, vedeli sme sa dohodnúť na dobrej cene...S dohodnutou prácou som spokojný, dokonca mi vyšli v ústrety s termínom a spravili všetko tak ako sme sa dohodli pri obhliadke. Po dvoch týždňoch som si všimol menší nedostatok, dierku pri zástrčke. Najviac som bol prekvapený keď som im zavolal s týmto problemom, že hned na ďalší den prišli a opravili to bez toho aby si vypýtali dalšie peniaze, všetko to bolo v rámci dohodnutej ceny.

google
Alexander P
Alexander P
8. marca 2024

Chalani boli velmi slusni, sikovni a isli mi v ustrety. Praca bola kvalitna a podla dohody. Odporucam!

google
Michal Matula
Michal Matula
26. februára 2024

Chlapci boli ozaj šikovní, ochotní, dalo sa s nimi dohodnúť na všetkom. Aj na upratovaní a presúvaní nábytku. Práca im išla ako sa hovorí "od ruky", mali svoj systém, ktorého sa držali a výsledok bol vynikajúci: po fľakoch po vytopení ani stopy a biela farba na stenách doslova žiari 😁👍

Mal byt v zlom stave a riešil som kompletnú prerábku. V tom čase som náhodou videl vo vchode do domu leták na maliarske práce od MTMmal. Zavolal som im. Prišli dvaja mladí chalani, všetko zmerali, vysvetlili, odpovedali na moje otázky. Nakoniec sme sa dohodli. Robotu odviedli na výbornú, všetko po sebe upratali. Som spokojný. Môžem ich len odporučiť. Perfektné.

Michal H., Bratislava

Mali sme s frajerkou jasnú predstavu o tom čo chceme a koľko za to môžeme zaplatiť. Riešili sme to z rôznymi firmami, ale všetko bolo nad naše finančné limity. A potom sme našli MTM mal. Mladi chalani v šiltovkách urobili presne to čo sme chceli a ešte nám ostalo aj na kávu :). Chalani, ste super. Ďakujeme!

Leo S., Bratislava

Mal som vytopený byt vďaka susedom… zháňal som ľudí na vymaľovanie, po oslovení viacerých firiem som sa rozhodol pre túto firmu. Čo ma presvedčilo bolo hlavne že mi vyšli v ústrety s termínom a pomohli mi vyriešiť veci s poisťovňou. Prácu urobili poriadne, teším sa z pekných stien.

Martin C., Bratislava

Keby sme mali ísť do ďalšej malovky nášho domu táto firma by bol voľbou číslo 1. Rýchlosť práce, ústretovosť, férová cena. To je to čo hľadá každý kto nemá čas a hľadá firmu na vymaľovanie domu či bytu. Po osobnej skúsenosti je práca firmy MTM mal pre nás zárukou maximálnej spokojnosti. ĎAKUJEME za to, že sa v našom dome cítime ako v luxusnom hoteli.

Karolína D., Bratislava

Pracovali sme pre Bratislavský samosprávny kraj, maľovali sme priestory Nemocnice sv. Michala. Medzi našich ctených klientov patrí aj Artip. J, Prima Banka, maľovali sme baletnú sálu a priestory pre Základnú umeleckú školu Júliusa Kowalského.

Našiel som na letaku tuto firmu, tak som zavolal a prisli dvaja chalani, všetko zmerali, vysvetlili, odpovedali na moje otazky a dali velice dobru ponuku. Tak sme sa dohodli… myslel som, že bude všetko v poriadku, ale nebolo. Boli tam menšie problémy za ktoré može stav mojich stien a predchádzajúci majitel bytu… ale chalani si z tým poradili. Opravili odute steny po zatecení pod omietkou, spravili stierkovanie, malovku až po upratanie priestoru. Robia kvalitne. Každému vrelo doporučujem.

Robert K., Bratislava

Už dlhšie som sa pohrávala s myšlienkou že by som vymaľovala celý byt, ale keďže mám voľné iba víkendy, nevychádzalo mi to. Od kolegu v robote som dostala kontakt na maliarov MTM mal a musím povedať, že vyriešili moju dilemu. Prístup na profesionálnej úrovni – prišli na obhliadku, povedali čo a ako je najlepšie spraviť, pomohli mi s výberom farieb a keďže som sa rozhodla aj pre dekoratívnu omietku San Marco, upozornili ma, že bude potrebné niektoré steny vystierkovať, aby bol výsledný efekt super. Odviedli super robotu a výsledky sú lahôdka. AJ nabudúce!

Denisa F., Bratislava

Na základe odporúčaní od kolegu z práce sme využili službu maľovanie na kľúč od MTM  mal a išli na dovolenku. Po návrate sme mali vymaľované a nemuseli sa o nič starať. Len som im dal pred odchodom kľúče. Dom vyzerá zase ako nový. Určite sa ešte uvidíme, keď budem potrebovať niečo vymaľovať. S kľudným svedomím ich odporúčam aj svojim známym.

Richard K., Senec

Páni kluci z MTM mal nám vymaľovali prevádzku – obchodné priestory. Pred ich príchodom to vyzeralo ako po bombardovaní, steny niesli stopy po rekonštrukcii, stavbári a elektrikári svoju prácu spravili, ale nie poriadne. Po troch partiách, ktoré sa v priestore vystriedali pred nimi, to konečne po ich odchode začalo vyzerať ako sme si to predstavovali. Mali sme síce týždňový sklz oproti plánu, ale aj tak – klobúk dolu. Výsledok stál za tých pár dní omeškania. Keď potrebujete vytiahnuť z kaše, zavolajte im!

Peter D., Bratislava

Našu prácu si môžete pozrieť v novostavbách v komplexe Ruža I, Galvani Home, pracovali sme pre Ruido, tiež pre bytové družstvo Doming a mnoho ďalších…
Kvalitu práce si môžete overiť u ktoréhokoľvek z našich klientov, pretože prácu robíme vždy svedomito s cieľom najlepšieho výsledku.

Kontaktujte nás

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku na maliarske práce alebo bezplatnú obhliadku od nás?
Kontaktujte nás a dohodneme si ďalší postup. Ak nezdvihneme, asi sme na rebríku. Ozveme sa.