Maľovanie fasády

Maľovanie fasády (nielen) v Bratislave

Spravíme vám nielen maľovanie domu zvnútra (maľovanie izieb, chodieb a vnútorných priestorov), ale aj maľovanie fasády.  Osobne vám ju prídeme vymaľovať 🙂

Ak sa nás spýtate aká je cena za maľovanie fasády, nevieme ju určiť presne, pretože veľkú časť spraví potreba lešenia. V prípade prízemných budov s dobre dostupnými stenami nie je problém, lešenie nie je potrebné. Keď robíme maľovanie fasády viacposchodovej budovy, lešenie potrebujeme. Jeho cena môže byť 500 €, ale kľudne aj cez 1000 €, podľa rozsahu prác a sezóny. Keď sa maľovanie fasády domu či budovy nezaobíde bez lešenia, súčasťou našej dodávky môže byť i potrebné lešenie (nemusíte zabezpečovať vy).
V prípade použitia obkladov alebo stienok zo sadrokartónu v rôznych externých prístreškoch spravíme i maľovanie sadrokartónu a stien z neho.

Pri všetkých vonkajších prácach zohľadňujeme predpovede počasia. Ak sa meteorológovia SHMÚ netrafia, vieme sa pružne zmenám prispôsobiť tak, aby nedošlo k znehodnoteniu plôch či objektov.

Získajte cenovú ponuku

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie fasády v Bratislave a okolí
nás neváhajte kontaktovať tak isto ako ohľadom bezplatnej obhliadky. Ozveme sa hneď ako zlezieme z rebríka.

Iné maliarske práce

Maliarske služby poskytujeme najmä v Bratislave, ale po dohode vám spravíme maľovanie fasády, domu, chaty či rekreačného zariadenia na území celého Slovenska. Aj kúsok za hranicou 🙂

  • Podľa potreby a dohody spravíme maľovanie fasády tak, že nezabudneme na odstraňovanie starých náterov (ak treba), upravenie poškodeného povrchu stien, profesionálne vyspravenie dier a prasklín v stenách,
  • Na základe objednávky sme robili už aj maľovanie fasády po zateplení bytového domu, ale aj viacero rodinných domov a víl,
  • Máte záujem o maľovanie vonkajšej terasy, pergoly, altánkov, maľovanie brány a plota (drevo i kov) či maľovanie exteriérových prvkov? Pokojne nás oslovte tiež, podľa dohody vymaľujeme alebo nalakujeme aj iné vonkajšie plochy. Máme s tým skúsenosti.
  • Upratovanie hrubej špiny a jej odvoz je samozrejmosťou.
  • Na požiadanie vieme po dohode zabezpečiť aj kompletné umytie priestorov externou partnerskou službou.

cenová
ponuka

bezplatná
obhliadka

profesionálny
prístup

skúsenosti
z praxe

vysoká
kvalita

bez skrytých
poplatkov

dodržanie
termínov

spokojní
zákazníci

dodávka
na kľúč

Skúsení maliari fasád

Hľadáte skúsených maliarov? V Bratislave?
Vykonávame maľovanie fasád nielen v Bratislave a okolí. Sme vám k dispozícii našimi službami popísanými vyššie na celom Slovensku. Maľovali sme už kade-tade. Na základe spokojnosti s naším prístupom a výsledkami práce si nás objednávajú aj ľudia zo stredu Slovenska.

Vo firme si ctíme spoľahlivosť a korektný prístup, samozrejmosťou je kvalita prác a v jej dôsledku spokojnosť každého zákazníka. Podľa odoziev sa nám to darí. Preto poskytujeme spokojne i záruku na naše práce.
Maliarske práce v interiéroch i exteriéroch spravíme vždy dôsledne, spoľahlivo a v termíne. Maľovanie fasád pre klientov v Bratislave i mimo nej robíme už viac ako 7 rokov, pričom robíme maliarske práce za rozumnú cenu. Máme skúsenosti zo stoviek bytov, bytových i nebytových priestorov. Pozrite si viac o nás a naše recenzie a zvoľte si overenú kvalitu.

Ak potrebujete maľovanie fasády v Bratislave (alebo v okolí), zavolajte hneď. Aby ste vedeli, kedy s nami môžete počítať. V prípade záujmu o iné maliarske služby nás môžete pokojne osloviť, robíme kadečo, napríklad aj dekoratívne stierky San Marco. O našom prístupe a kvalite hovoria v dobrom stovky spokojných zákazníkov.

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie fasády v Bratislave a okolí. Vyplňte, prosím, kontaktný formulár, alebo zavolajte na niektoré naše telefónne číslo a dohodneme si ďalší postup.

Zavolajte nám

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie fasády alebo bezplatnú obhliadku od nás?
Zavolajte nám a dohodneme si ďalší postup. Ak nezdvihneme, asi sme na rebríku. Ozveme sa.