Maľovanie bytu

Maľovanie bytu v Bratislave?

Maľovanie bytu v Bratislave (a okolí) je to, čo po nás chcú klienti predovšetkým. Ale nielen v Bratislave a nielen byty. Maľujeme interiéry aj exteriéry budov. Máme viac ako 7 rokov skúseností s maľovaním malých i veľkých bytov. Vymaľujeme postupne všetky miestnosti; robíme maľovanie detskej izby, maľovanie obývačky, maľovanie kúpeľne (napríklad po vytopení) – keď nás zavoláte, môžeme vám ich vymaľovať len samostatne.

Vieme pre klientov spraviť  maľovanie bytu aj tak, že obyvatelia bývajú počas maľovania stále v byte a uvoľňujú nám na vymaľovanie postupne jednu miestnosť po druhej. Takto prebehne postupne maľovanie kuchyne, spálne, chodby, maľovanie detskej izby, vymaľovanie obývačky, chodby, či haly. Opakom tohoto postupu je možnosť dodávky „na kľúč“, keď nám majiteľ poskytne kľúč, odíde napríklad na dovolenku a vráti sa do novo vymaľovaných priestorov.

Máme za sebou viacero projektov oboch typov. Pri tomto vždy zachovávame vysokú diskrétnosť, do vášho bytu sa nedostane nikto cudzí bez vášho vedomia a predchádzajúceho súhlasu.
Samozrejmé je, že dodržujeme dohodnuté termíny.

Získajte cenovú ponuku

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie bytu v Bratislave a okolí
nás neváhajte kontaktovať tak isto ako ohľadom bezplatnej obhliadky. Ozveme sa hneď ako zlezieme z rebríka.

Iné maliarske práce

Jeden z nás robí náročné maľovanie bytu - pruhovanú stenu v troch farbách

Maliarske služby poskytujeme najmä v Bratislave, ale po dohode vám spravím maľovanie bytu, domu, chaty či rekreačného zariadenia na území celého Slovenska. Aj kúsok za hranicou 🙂

  • Podľa potreby a dohody spravíme maľovanie bytu tak, že spravíme odstraňovanie starých náterov a tapiet, upravenie poškodeného povrchu stien, profesionálne vyspravenie dier a prasklín v stenách,
  • V prípade potreby spravíme hygienický antibakteriálny, protiplesňový náter,
  • Po dohode robíme klasické i dekoratívne stierkovanie, maľovanie nasleduje až po vyschnutí stierky,
  • Upratovanie hrubej špiny a jej odvoz je samozrejmosťou,
  • Na požiadanie vieme po dohode zabezpečiť aj kompletné umytie priestorov externou partnerskou službou.

cenová
ponuka

bezplatná
obhliadka

profesionálny
prístup

skúsenosti
z praxe

vysoká
kvalita

bez skrytých
poplatkov

dodržanie
termínov

spokojní
zákazníci

dodávka
na kľúč

Skúsení maliari

Hľadáte skúsených maliarov? V Bratislave?
Vykonávame predovšetkým maľovanie bytu v Bratislave a okolí. No nielen tu. Sme vám k dispozícii našimi službami popísanými vyššie na celom Slovensku.

Vo firme si ctíme spoľahlivosť a korektný prístup, samozrejmosťou je kvalita prác a v jej dôsledku spokojnosť každého zákazníka. Podľa odoziev sa nám to darí. Preto poskytujeme spokojne i záruku na naše práce.
Maliarske práce v interiéroch i exteriéroch spravíme vždy dôsledne, spoľahlivo a v termíne. Maľovanie bytu pre klienta v Bratislave a okolí robíme už viac ako 7 rokov, pričom robíme maliarske práce za rozumnú cenu. Máme skúsenosti zo stoviek bytov, bytových i nebytových priestorov. Pozrite si naše orientačné ceny, viac o nás, naše recenzie a zvoľte si overenú kvalitu.

Ak potrebujete maľovanie bytu v Bratislave (alebo v okolí), zavolajte hneď. Aby ste vedeli, kedy s nami môžete počítať. V prípade záujmu o stierkovanie a následné maľovanie stien nás môžete pokojne osloviť, robíme aj klasické hladké stierkovanie. O našom prístupe a kvalite hovoria v dobrom stovky spokojných zákazníkov.

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie bytu v Bratislave a okolí. Vyplňte, prosím, kontaktný formulár, alebo zavolajte na niektoré naše telefónne číslo a dohodneme si ďalší postup.

Zavolajte nám

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie bytu alebo bezplatnú obhliadku od nás?
Zavolajte nám a dohodneme si ďalší postup. Ak nezdvihneme, asi sme na rebríku. Ozveme sa.