Maľovanie kúpeľne

Maľovanie kúpeľne

Posledné desaťročie sa vnímanie úlohy kúpeľne v domácnosti zmenilo. Už to nie je technologická miestnosť. Kúpeľňa je miesto, kde začína i končí vo väčšine domácností každý deň. U niekoho umývaním zubov, u iného sprchou. Tomu bývajú prispôsobené obklady, dlažby, ale aj farba a doplnky. Aj návšteva, ktorá si  ide u vás len umyť ruky, získa podľa kúpeľne predstavu o tom, kto ste a ako žijete.

V miestnosti, kam chodíte tak trochu relaxovať, potrebujete mať pocit voľnosti a slobody. Pocit útulného priestoru. V malej preplnenej kúpeľni ho získate oveľa ťažšie ako v rovnako malej účelne zariadenej s príjemnými farbami. Dokonca všetky steny nemusia byť ani obložené po strop obkladačkami. Zvážte nechať najvzdialenejšiu stenu od vane bez obkladačiek, len ju vhodne vymaľujte. Poradíme vám s farebnosťou.

Zabezpečíme pre vás maľovanie kúpeľne. Predtým odkonzultujeme vaše predstavy o tomto harmonickom kútiku vašej domácnosti.
Maľovanie kúpeľne začína tým, že steny dôkladne vyčistíme, odstránime prípadné zatečenia či plesne. Podľa potreby spravíme pred maľovaním hygienický náter. Ak sú na stenách diery či drobné praskliny, vytmelíme ich a povrch následne hladko vybrúsime. Na základe dohody môžeme maľovanie kúpeľne rozšíriť aj o maľovanie zárubní, či okien, kúpeľňových radiátorov, prípadne rozvodových rúrok (v starších bytoch).

Získajte cenovú ponuku

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie kúpeľne v Bratislave a okolí
nás neváhajte kontaktovať tak isto ako ohľadom bezplatnej obhliadky. Ozveme sa hneď ako zlezieme z rebríka.

Iné maliarske práce

Maľovanie  kúpeľne a súvisiace maliarske služby robíme najmä v Bratislave, ale po dohode spravíme maľovanie kuchyne, celého bytu, domu, chaty či rekreačného zariadenia na území celého Slovenska. Aj kúsok za hranicou 🙂

  • Maľovanie kúpeľne nie je len o maľovaní, podľa potreby a dohody spravíme predtým odstraňovanie starých náterov a tapiet, upravenie poškodeného či mastného povrchu stien, profesionálne vyspravenie dier a prasklín v stenách,
  • V prípade potreby spravíme hygienický antibakteriálny, protiplesňový náter,
  • Ak ste robili v kúpeľni úpravu priečok sadrokartónom, vieme vám následne spraviť maľovanie sadrokartónu a stien z neho, máme v tom skúsenosti,
  • Po dohode spravíme klasické či dekoratívne stierkovanie a maľovanie kúpeľne bude nasledovať až po dôkladnom vyschnutí stierky, dodržujeme technologické postupy,
  • Upratovanie hrubej špiny a jej následný odvoz je samozrejmosťou,
  • Na požiadanie vieme po dohode zabezpečiť aj kompletné umytie priestorov externou partnerskou službou.

cenová
ponuka

bezplatná
obhliadka

profesionálny
prístup

skúsenosti
z praxe

vysoká
kvalita

bez skrytých
poplatkov

dodržanie
termínov

spokojní
zákazníci

dodávka
na kľúč

Skúsení maliari

Hľadáte skúsených maliarov? V Bratislave?
Robíme aj maľovanie kúpeľne – a nielen v Bratislave a okolí. Sme vám k dispozícii našimi službami na celom Slovensku.

Vo firme si ctíme spoľahlivosť a korektný prístup, samozrejmosťou je kvalita prác a v jej dôsledku spokojnosť každého zákazníka. Podľa odoziev sa nám to darí. Preto poskytujeme spokojne i záruku na naše práce.
Maliarske práce v interiéroch i exteriéroch spravíme vždy dôsledne, spoľahlivo a v termíne. Maľovanie bytu i maľovanie kúpeľne robíme už viac ako 7 rokov, pričom robíme maliarske práce za rozumnú cenu. Aj vďaka tomu máme skúsenosti zo stoviek bytov, bytových i nebytových priestorov. Pozrite si viac o nás a naše recenzie a zvoľte si overenú kvalitu.

Ak potrebujete maľovanie kúpeľne (nielen v Bratislave a okolí), zavolajte. O našom prístupe a kvalite hovoria v dobrom stovky spokojných zákazníkov. V prípade záujmu o bežné stierkovanie nás môžete pokojne osloviť, robíme okrem iného aj klasické hladké stierkovanie.

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie kúpeľne v Bratislave a okolí. Vyplňte, prosím, kontaktný formulár, alebo zavolajte na niektoré naše telefónne číslo a dohodneme si ďalší postup.

Zavolajte nám

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie kúpeľne alebo bezplatnú obhliadku od nás?
Zavolajte nám a dohodneme si ďalší postup. Ak nezdvihneme, asi sme na rebríku. Ozveme sa.