Maľovanie sadrokartónu

Maľovanie sadrokartónu

Sadrokartónové obklady a priečky sú veľmi populárne nielen pri rekonštrukciách. Dnes ich stretnete na každom kroku. Ako však pripraviť na maľovanie sadrokartónového stropu? Ako maľovať sadrokartón na stenách? A čo maľovanie zeleného sadrokartónu? Veľa ľudí si myslí, že je to jednoduché. Veď povrch materiálu je krásny hladký, niet čo riešiť…

Kto vyskúšal, vie, že maľovanie sadrokartónu si vyžaduje oveľa viac než len výber vhodnej farby a penetračného roztoku. Ak má byť výsledok skvelý, na maľovanie sadrokartónu potrebujete tiež vedieť, aký použiť tmel, brúsnu mriežku, penetrák, aké maliarske nástroje – nie všetky sú vhodné. Nehovoriac o tom, že existuje praxou overená postupnosť nanášania jednotlivých vrstvy farby. Odporúčania pre maľovanie sadrokartónu sme zhrnuli pre záujemcov do samostatného článku.

Zabezpečíme pre vás profesionálne maľovanie sadrokartónu – nového i starého – na stropoch i na stenách. Za rozumnú cenu.
Odstránime nečistoty, poškodenia, zatečenia, vytmelíme drobné praskliny, sadrokartónové spoje, diery, povrch hladko vybrúsime. Na základe dohody môžeme maľovanie sadrokartónu rozšíriť aj o dekoratívne nátery San Marco či iné, spravíme vám prípadne aj maľovanie radiátorov, zárubní, okien.
Ak potrebujete maľovanie detskej izby, obývačky, maľovanie kuchyne, maľovanie kúpeľne, spravíme i to.

Maliar upravuje sadrokartónový strop pred maľovaním. Maľovanie sadrokartónového stropu je náročné, nie každý ho zvládne.

Získajte cenovú ponuku

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie sadrokartónu v Bratislave a okolí
nás neváhajte kontaktovať tak isto ako ohľadom bezplatnej obhliadky. Ozveme sa hneď ako zlezieme z rebríka.

Iné maliarske práce

Predtým než skúsite maľovanie sadrokartónu, nezabudnite upraviť povrch - na obr. maliar nanáša valčekom bielu farbu

Maľovanie sadrokartónového stropu ako aj ostatné maliarske služby robíme najmä v Bratislave, ale po dohode vymaľujeme byt, dom, chatu či rekreačné zariadenie na území celého Slovenska. Aj kúsok za hranicou 🙂

  • Podľa potreby a dohody spravíme aj odstraňovanie starých náterov a tapiet, a tiež upravenie poškodeného povrchu stien, profesionálne vyspravenie dier a prasklín v stenách, vyrovnanie špár medzi sadrokartónovými panelmi
  • V prípade potreby spravíme hygienický antibakteriálny, protiplesňový náter,
  • Po dohode robíme klasické či dekoratívne stierkovanie, maľovanie nasleduje až po vyschnutí stierky, dodržujeme technologické doby,
  • Upratovanie hrubej špiny a následne jej odvoz je samozrejmosťou,
  • Na požiadanie vieme po dohode zabezpečiť aj kompletné umytie priestorov externou partnerskou službou.

cenová
ponuka

bezplatná
obhliadka

profesionálny
prístup

skúsenosti
z praxe

vysoká
kvalita

bez skrytých
poplatkov

dodržanie
termínov

spokojní
zákazníci

dodávka
na kľúč

Skúsení maliari

Hľadáte skúsených maliarov? V Bratislave?
Robíme aj maľovanie sadrokartónového stropu, aj maľovanie sadrokartónových stien. Nielen v Bratislave a okolí. Sme vám k dispozícii našimi službami na celom Slovensku.

Vo firme si ctíme spoľahlivosť a korektný prístup, samozrejmosťou je kvalita prác a v jej dôsledku spokojnosť každého zákazníka. Podľa odoziev sa nám to darí. Preto poskytujeme spokojne i záruku na naše práce.
Maliarske práce v interiéroch i exteriéroch spravíme vždy dôsledne, spoľahlivo a v termíne. Maľovanie na sadrokartón robíme už viac ako 7 rokov, pričom to robíme za rozumnú cenu. Máme skúsenosti zo stoviek bytov, bytových i nebytových priestorov. Pozrite si viac o nás a naše recenzie a zvoľte si overenú kvalitu.

Ak potrebujete profesionálne maľovanie sadrokartónu (nielen v Bratislave a okolí), zavolajte. O našom prístupe a kvalite hovoria v dobrom stovky spokojných zákazníkov. V prípade záujmu o stierkovanie, maľovanie stien nás môžete pokojne osloviť, robíme aj klasické hladké stierkovanie.

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie sadrokartónu v Bratislave a okolí. Vyplňte, prosím, kontaktný formulár, alebo zavolajte na niektoré naše telefónne číslo a dohodneme si ďalší postup.

Zavolajte nám

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie sadrokartónu alebo bezplatnú obhliadku od nás?
Zavolajte nám a dohodneme si ďalší postup. Ak nezdvihneme, asi sme na rebríku. Ozveme sa.