Maľovanie radiátorov

Maľovanie radiátorov

Máte moderný radiátor? Starý liatinový? Čo robiť, ak sa vám starý radiátor nehodí do interiéru a kúpa nového nie je súčasťou rozpočtu? Dobrá rada nad zlato – namaľovať starý. Farbou môžete vzhľad bežného radiátora úplne zmeniť. Dokonca tak, že sa stane výrazným dizajnovým prvkom – ak chcete. Alebo originálnym umeleckým predmetom.

Radiátor môžeme farbou „zneviditeľniť“ tak, že sa v interiéri rozplynie. Ako by ho nebolo. Rovnakou alebo veľmi podobnou farbou ako má stena. Funguje s akýmkoľvek odtieňom: svetlým, tmavým, či pastelovým. Alebo naopak – radiátor kontrastnou farbou zviditeľníme a stane sa výrazným prvkom celkovej farebnej schémy.
Maľovanie radiátorov vieme spraviť aj nevtieravou bielou, čiernou, či sivou. Čierna je rovnako neutrálna ako biela, no pôsobí zaujímavejšie. Ak interiér nie je príliš tmavý, bude radiátor čiernou perlou interiéru. Chcete? Nechajte maľovanie radiátorov na nás. Pretože máme skúsenosti a vieme, čo robíme.

Radiátory vyčistíme, povrch hladko vybrúsime. Až potom spravíme profesionálne maľovanie radiátorov vybranou farbou – nových i starých. Budú ako nové. Na základe dohody môžeme na mieste posúdiť tiež stav vašich stien a maľovanie radiátorov v prípade potreby doplniť o maľovanie stien, ktoré to potrebujú, prípadne vymaľujeme obývačku, kuchyňu, kúpeľňu,…

Získajte cenovú ponuku

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie radiátorov v Bratislave a okolí
nás neváhajte kontaktovať tak isto ako ohľadom bezplatnej obhliadky. Ozveme sa hneď ako zlezieme z rebríka.

Iné maliarske práce

Maľovanie radiátorov a súvisiace maliarske služby poskytujeme najmä v Bratislave, ale po dohode vymaľujeme váš byt, dom, chatu či rekreačné zariadenie na území celého Slovenska. Aj kúsok za hranicou 🙂

  • Podľa potreby a dohody spravíme aj odstraňovanie starých náterov a tapiet okolo radiátorov, následne upravenie poškodeného povrchu stien, profesionálne vyspravenie dier a prasklín v stenách,
  • V prípade potreby môžeme spraviť aj hygienický antibakteriálny, protiplesňový náter,
  • Po dohode vieme spraviť aj klasické či dekoratívne stierkovanie, maľovanie nasleduje až po dokonalom vyschnutí stierky, pretože dodržujeme technologické termíny,
  • Upratovanie hrubej špiny a následne jej odvoz je samozrejmosťou,
  • Na požiadanie vieme po dohode zabezpečiť aj kompletné umytie priestorov externou partnerskou službou.

cenová
ponuka

bezplatná
obhliadka

profesionálny
prístup

skúsenosti
z praxe

vysoká
kvalita

bez skrytých
poplatkov

dodržanie
termínov

spokojní
zákazníci

dodávka
na kľúč

Skúsení maliari

Hľadáte skúsených maliarov? V Bratislave?
Robíme aj maľovanie radiátorov – starých i nových – nielen v Bratislave a okolí. Sme vám k dispozícii našimi službami na celom Slovensku.

Vo firme si ctíme spoľahlivosť a korektný prístup, samozrejmosťou je kvalita prác a v jej dôsledku spokojnosť každého zákazníka. Podľa odoziev sa nám to darí. Preto poskytujeme spokojne i záruku na naše práce.
Maliarske práce v interiéroch i exteriéroch spravíme vždy dôsledne, spoľahlivo a v termíne. Maľovanie radiátorov robíme už viac ako 7 rokov, za rozumnú cenu. Máme skúsenosti zo stoviek bytov, bytových i nebytových priestorov. Pozrite si viac o nás a naše recenzie a zvoľte si overenú kvalitu.

Ak potrebujete profesionálne maľovanie radiátorov (nielen v Bratislave a okolí), zavolajte. O našom prístupe a kvalite hovoria v dobrom stovky spokojných zákazníkov. Aj v prípade záujmu o naše iné služby nás môžete pokojne nezáväzne osloviť, radi poradíme.

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie radiátorov v Bratislave a okolí. Vyplňte, prosím, kontaktný formulár, alebo zavolajte na niektoré naše telefónne číslo a dohodneme si ďalší postup.

Zavolajte nám

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie radiátorov alebo bezplatnú obhliadku od nás?
Zavolajte nám a dohodneme si ďalší postup. Ak nezdvihneme, asi sme na rebríku. Ozveme sa.