Maľovanie kuchyne

Maľovanie kuchyne

Možno budete súhlasiť s nami, že kuchyňa je miesto, kde sa varí rodinné šťastie. Teda v istom zmysle slova najdôležitejšia miestnosť v byte či dome.
Nie je to však len miesto, kde sa varí, ale aj miestnosť, kde sa stretáva celá rodina. Chcete z nej mať útulný pohostinný kút?

Aby ste sa v kuchyni dobre cítili, nie je rozhodujúci moderný dizajn, drahé spotrebiče, či veľké rozmery. Ten, kto varí rodinné šťastie, potrebuje mať v kuchyni predovšetkým dobrú náladu – príjemné farby a dostatok svetla. Čím je kuchyňa menšia, tým viac je potrebné uvážiť jej farebnosť a usporiadanie.
Pretože pohoda bude závisieť od toho, aké farby či materiály ste v nej použili. A samozrejme od toho, akí ľudia v nej pobývajú.

Zabezpečíme pre vás maľovanie kuchyne. Pred maľovaním odkonzultujeme vaše predstavy o pohostinnom kúte.
Steny najprv dôkladne vyčistíme – odstránime prípadné mastné škvrny a nečistoty. Ak sú na stenách diery či drobné praskliny, pred maľovaním ich vytmelíme a povrch hladko vybrúsime. Podľa potreby spravíme kvôli zjednoteniu prípadných farebných fľakov základný náter. Na základe dohody môžeme maľovanie kuchyne rozšíriť o maľovanie radiátorov, maľovanie okien, či zárubní.

Nerobíme však maľovanie kuchynskej linky, to po nás, prosím, nechcite.

Získajte cenovú ponuku

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie kuchyne v Bratislave a okolí
nás neváhajte kontaktovať tak isto ako ohľadom bezplatnej obhliadky. Ozveme sa hneď ako zlezieme z rebríka.

Iné maliarske práce

Maľovanie kuchyne a súvisiace maliarske služby poskytujeme najmä v Bratislave, ale po dohode vymaľujeme kuchyňu, váš byt, dom, chatu či rekreačné zariadenie na území celého Slovenska. Aj kúsok za hranicou 🙂

  • Keď robíme maľovanie kuchyne, podľa potreby a dohody spravíme predtým aj odstraňovanie starých náterov a tapiet, upravenie poškodeného povrchu stien, profesionálne vyspravenie dier a prasklín v stenách, či úpravu povrchu mastných stien (v blízkosti sporáka),
  • V prípade potreby spravíme v kuchyni tiež hygienický antibakteriálny, protiplesňový náter,
  • Po dohode vám môžeme spraviť aj klasické či dekoratívne stierkovanie, maľovanie nasleduje až po vyschnutí stierky
  • Upratovanie hrubej špiny po maľovaní a jej následný odvoz je samozrejmosťou,
  • Na požiadanie vieme po dohode zabezpečiť aj kompletné umytie priestorov externou partnerskou službou.

cenová
ponuka

bezplatná
obhliadka

profesionálny
prístup

skúsenosti
z praxe

vysoká
kvalita

bez skrytých
poplatkov

dodržanie
termínov

spokojní
zákazníci

dodávka
na kľúč

Skúsení maliari

Hľadáte skúsených maliarov? V Bratislave?
Robíme nielen maľovanie kuchyne – a nielen v Bratislave či okolí. Sme vám k dispozícii našimi službami na celom Slovensku.

Vo firme si ctíme spoľahlivosť a korektný prístup, samozrejmosťou je kvalita prác a v jej dôsledku spokojnosť každého zákazníka. Podľa odoziev sa nám to darí. Preto poskytujeme spokojne i záruku na naše práce.
Maliarske práce v interiéroch i exteriéroch robíme vždy dôsledne, spoľahlivo a v termíne. Maľovanie bytu i maľovanie kuchyne v Bratislave a okolí robíme už viac ako 7 rokov, pričom robíme maliarske práce za rozumnú cenu. Máme skúsenosti zo stoviek bytov, bytových i nebytových priestorov. Pozrite si viac o nás a naše recenzie a zvoľte si overenú kvalitu.

Ak potrebujete maľovanie kuchyne (nielen v Bratislave a okolí), zavolajte. O našom prístupe a kvalite hovoria v dobrom stovky spokojných zákazníkov. V prípade záujmu o stierkovanie nás môžete takisto pokojne osloviť, robíme aj klasické hladké stierkovanie.

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie kuchyne v Bratislave a okolí. Vyplňte, prosím, kontaktný formulár, alebo zavolajte na niektoré naše telefónne číslo a dohodneme si ďalší postup.

Zavolajte nám

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie kuchyne alebo bezplatnú obhliadku od nás?
Zavolajte nám a dohodneme si ďalší postup. Ak nezdvihneme, asi sme na rebríku. Ozveme sa.