Maľovanie stropov

Maľovanie stropov

Vo väčšine súkromných domov a v bytovkách postavených v minulom storočí sú stropy vytvorené omietkou, čo je pomerne zložitý proces vyžadujúci mnoho zručnosti. Posledné dve desaťročia sa častejšie robí strop pomocou sadrokartónových dosiek. Metóda je lacnejšia a výsledok porovnateľný, ak nie lepší. Na maľovanie stropov potom stačí kúpiť vedro s farbou a valček so štetcom, ponoriť ich do farby a naniesť na strop. Nestačí.

Poznáme oba typy stropov i postupy ako ich farbiť. Hoci z technologickej stránky je maľovanie rovnaký proces, líšia sa od seba spôsobom prípravy povrchu stropu. Pred maľovaním zvažujeme, či je strop starý, ako sú riešené panelové spoje,… Je nový bez povrchovej úpravy, aké sú spoje? Starý strop môže vyžadovať viac prípravných prác, i následné maľovanie môže byť zložitejšie. ale potrápiť môže aj nový (napr. ak je prebrúsený). Nechajte maľovanie stropu na nás.

Zabezpečíme pre vás profesionálne maľovanie stropu – nového i starého. Odstránime nečistoty (bývajú najmä v kuchyni nad sporákom), poškodenia, zatečenia, vytmelíme praskliny, diery, povrch hladko a správne vybrúsime. Na základe dohody môžeme na mieste posúdiť stav ostatných stien a maľovanie stropov doplniť o maľovanie ďalších stien, ktoré to potrebujú. Robíme aj maľovanie radiátorov, zárubní, okien, maľovanie detskej izby, obývačky, maľovanie kúpeľne,…

Získajte cenovú ponuku

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie stropov v Bratislave a okolí
nás neváhajte kontaktovať tak isto ako ohľadom bezplatnej obhliadky. Ozveme sa hneď ako zlezieme z rebríka.

Iné maliarske práce

Maľovanie stropu a ostatné maliarske služby robíme najmä v Bratislave, ale po dohode vám spravíme vymaľovanie bytu, domu, chaty či rekreačného zariadenia na území celého Slovenska. Aj kúsok za hranicou 🙂

  • Podľa potreby a dohody spravíme aj odstraňovanie starých náterov a tapiet, prípadne upravenie poškodeného povrchu stien, samozrejmosťou je profesionálne vyspravenie dier a prasklín (na strope často neestetických panelových spojov),
  • V prípade potreby spravíme hygienický antibakteriálny, protiplesňový náter,
  • Po dohode robíme klasické či dekoratívne stierkovanie, maľovanie nasleduje až po dôkladnom vyschnutí stierky, dodržujeme technologické termíny,
  • Upratovanie hrubej špiny a následne jej odvoz je samozrejmosťou,
  • Na požiadanie vieme po dohode zabezpečiť aj kompletné umytie priestorov externou partnerskou službou.

cenová
ponuka

bezplatná
obhliadka

profesionálny
prístup

skúsenosti
z praxe

vysoká
kvalita

bez skrytých
poplatkov

dodržanie
termínov

spokojní
zákazníci

dodávka
na kľúč

Skúsení maliari

Hľadáte skúsených maliarov? V Bratislave?
Robíme maľovanie stropov – starých i nových – nielen v Bratislave a okolí. Sme vám k dispozícii našimi službami na celom Slovensku.

Vo firme si ctíme spoľahlivosť a korektný prístup, samozrejmosťou je kvalita prác a v jej dôsledku spokojnosť každého zákazníka. Podľa odoziev sa nám to darí. Preto poskytujeme spokojne i záruku na naše práce.
Maliarske práce v interiéroch i exteriéroch spravíme vždy dôsledne, spoľahlivo a v termíne. Maľovanie stropov robíme už viac ako 7 rokov, pričom to robíme za rozumnú cenu. Máme skúsenosti zo stoviek bytov, bytových i nebytových priestorov. Pozrite si viac o nás a naše recenzie a zvoľte si overenú kvalitu.

Ak potrebujete profesionálne maľovanie stropov (nielen v Bratislave a okolí), zavolajte. O našom prístupe a kvalite hovoria v dobrom stovky spokojných zákazníkov. Takisto v prípade záujmu o stierkovanie nás môžete pokojne osloviť, robíme aj klasické hladké stierkovanie.

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie stropov v Bratislave a okolí. Vyplňte, prosím, kontaktný formulár, alebo zavolajte na niektoré naše telefónne číslo a dohodneme si ďalší postup.

Zavolajte nám

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku maľovanie stropov alebo bezplatnú obhliadku od nás?
Zavolajte nám a dohodneme si ďalší postup. Ak nezdvihneme, asi sme na rebríku. Ozveme sa.