Maľovanie bytov - cena

Koľko stojí vymaľovanie bytu?

Súhlasíte s tým, že každý byt je iný? Hoci sa typovo podobajú, po množstve stavebných úprav, ktoré ste spravili vy alebo vaši predchodcovia, sa priestory mierne líšia. Nehovoriac o stave stien – niektoré potrebujú odstrániť starý náter, iné nie. Preto je každá zákazka iná, preto je nutná obhliadka priestorov.

Ako popisujeme na stránke Časté otázky v časti Koľko stojí vymaľovanie bytu, podľa základnej informácie od vás čo sa týka plochy a výšky priestoru vieme povedať naozaj len hrubý odhad. Na cenu vplýva množstvo miestnych faktorov, stavy stien, rozsah prác, vzdialenosť atď. Majitelia priestorov väčšinou nevedia, čo všetko je potrebné vykonať okrem nanesenia farby, keď chcú “len“ vymaľovať. Bez osobnej obhliadky to nepôjde. Boli by sme neseriózni.

Počas obhliadky pozeráme na kvalitu stien, aké opravy stien bude nutné spraviť,  aké členité bude zakrývanie atď. Na cenu vplývajú aj vaše iné požiadavky – maľovanie viacfarebných geometrických plôch na stenu, biely pásik niekoľko centimetrov pod stropom a pod. Na základe obhliadky a požiadaviek vieme pomerne presne, koľko akého materiálu budeme potrebovať i čas potrebný na realizáciu.

Orientačné ceny za vymaľovanie bytu v Bratislave sa pohybujú u nás takto:

 • 3-izbový byt – od  800 €
 • 2-izbový byt – od 600 €
 • 1-izbový byt – od 400 €
 • jedna samostatná izba – od 200 €

Pri práci používame kvalitné materiály od profesionálnych výrobcov, ktoré nakupujeme vo veľkoobchode (teda o čosi lacnejšie). V prípade záujmu o použitie luxusných náterov ako napríklad San Marco, vieme vašu požiadavku zrealizovať. Samozrejme, že sa cena materiálov odrazí v konečnej cenovej ponuke. Na požiadanie vám môžeme vypracovať ponuku so štandardnou kvalitnou i nadštandardnou luxusnou farbou.

Obhliadky robíme zadarmo. Počas obhliadky, ktorú si môžete dohodnúť telefonicky, alebo e-mailom, posúdime skutočný stav priestorov, ktoré chcete vymaľovať, vypočujeme vaše predstavy a očakávania a v závere vám povieme serióznu cenovú ponuku. Na požiadanie vám ju spracujeme aj do elektronickej alebo papierovej podoby.

Kontakty na nás

  Uveďte, prosím, do formulára presnejšie o čo máte záujem.
  Váš telefonický kontakt potrebujeme na efektívnejšiu komunikáciu s Vami.

  Ďakujeme za záujem i dôveru. Ozveme sa hneď, ako sa zídeme z rebríka.
  Zavoláme vám.

  Prečítajte si zatiaľ niečo o nás