Maľovanie plotov

Maľovanie plotov

Maľovanie plotov je pre niekoho meditatívna činnosť, iný prenechá túto úlohu s radosťou iným. Ak máte plot z vlnitých plechov potiahnutých polymérom, niet čo riešiť. Inak sa oň treba pravidelne starať. Nielenže to zlepší vzhľad okolia domu či budovy, ale aj ochráni plot pred starnutím.
Platí to pre drevený, ​​kovový i betónový plot.

Maľovanie plotov nezačíname hneď maľovaním. Podľa materiálu odstránime najprv starý náter špachtľou, kovovou kefou, šmirgľom, prípadne použijeme tlakový čistič alebo aspoň vodu. A ošetríme povrch proti plesniam, ak treba. Znovu umyjeme. Následne upraceme okolie, keďže aj pri slabšom závane sa môžu lístky z okolia nalepiť na nezaschnutú farbu.
Zakryjeme kľučky, pánty a zámky, podľa potreby aj okraje trávnika. Podľa materiálu plota vyberieme typ farby, spôsob nanášania, spravíme niekde v rohu skúšobný náter a po schválení začneme maľovať. Príprava je základ nášho skvelého výsledku!

Viete, kedy je najlepší čas na maľovanie plota? Kedy maľovať kovový plot, kedy drevený či betónový, aby sa farba neolupovala? Ako vypočítať množstvo farby? Zvoliť štetec, valček, alebo striekaciu pištoľ?
Ak váhate, nechajte maľovanie plotov na ľudí so skúsenosťami. Radi pre vás spravíme nielen maľovanie plota, ale aj vymaľovanie bytu, domu, altánkov, rekreačných budov,…

Získajte cenovú ponuku

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie plotov v Bratislave a okolí
nás neváhajte kontaktovať tak isto ako ohľadom bezplatnej obhliadky. Ozveme sa hneď ako zlezieme z rebríka.

Iné maliarske práce

Maľovanie plotov a súvisiace maliarske služby robíme najmä v Bratislave, ale po dohode vymaľujeme váš byt, dom, chatu či rekreačné zariadenie na území celého Slovenska. Aj kúsok za hranicou 🙂

  • Keď sa rozhodnete zveriť nám maľovanie plotov, podľa potreby a dohody vieme spraviť aj ďalšie maliarske práce okolo vašej nehnuteľnosti – maľovanie fasády, soklov na chodbách, profesionálne zatmeliť a vyrovnať diery či praskliny v stenách,
  • V prípade potreby môžeme spraviť aj hygienický antibakteriálny, protiplesňový náter, je vhodný najmä na drevené ploty vo vlhkejších oblastiach
  • Po dohode vieme spraviť na betónových plotoch aj dekoratívne úpravy, a maľovanie bude nasledovať až po nich,
  • Upratovanie hrubej špiny a následne jej odvoz je samozrejmosťou,
  • Na požiadanie vieme po dohode zabezpečiť aj kompletné upratanie a umytie priestorov externou partnerskou službou.

cenová
ponuka

bezplatná
obhliadka

profesionálny
prístup

skúsenosti
z praxe

vysoká
kvalita

bez skrytých
poplatkov

dodržanie
termínov

spokojní
zákazníci

dodávka
na kľúč

Skúsení maliari

Hľadáte skúsených maliarov? V Bratislave?
Robíme aj maľovanie plotov – starých i nových – nielen v Bratislave a okolí. Sme vám k dispozícii s našimi službami na celom Slovensku.

Vo firme si ctíme spoľahlivosť a korektný prístup, samozrejmosťou je kvalita prác a v jej dôsledku spokojnosť každého zákazníka. Podľa odoziev sa nám to darí. Preto poskytujeme spokojne i záruku na naše práce.
Maliarske práce v interiéroch i exteriéroch spravíme vždy dôsledne, spoľahlivo a v termíne. Maľovanie plotov, bytov atď. robíme už viac ako 7 rokov, za rozumnú cenu. Máme skúsenosti zo stoviek bytov, domov, bytových i nebytových priestorov. Pozrite si viac o nás a naše recenzie a zvoľte si overenú kvalitu.

Ak potrebujete profesionálne maľovanie plotov pre inštitúcie (školy, úrady, zdravotnícke zariadenia a pod.), zavolajte tiež. O našom prístupe a kvalite hovoria v dobrom stovky spokojných zákazníkov. Aj zo štátnej sféry. V prípade záujmu o naše iné služby nás môžete pokojne nezáväzne osloviť, radi pomôžeme, poradíme.

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie plotov v Bratislave a okolí. Vyplňte, prosím, kontaktný formulár, alebo zavolajte na niektoré naše telefónne číslo a dohodneme si ďalší postup.

Zavolajte nám

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku na maľovanie plotov alebo bezplatnú obhliadku od nás?
Zavolajte nám a dohodneme si ďalší postup. Ak nezdvihneme, asi sme na rebríku. Ozveme sa.

Prihláste sa na odber noviniek

Získajte informácie o našich akciách a zaujímavostiach zo sveta maľovania bytov, domov, či o nových materiáloch.
Priamo do svojej poštovej schránky.